OD 4 DO 5
PO POŁUDNIU

Apel do Polonii

 

Apelujemy do wszystkich ofiarodawców i fundatorów Obrazu, jak również wszystkich czcicieli Chrystusa Króla oraz wszystkich Polaków o powzięcie konkretnego działania, aby Obraz Chrystusa Króla został wystawiony dla wiernych w godnym miejscu na Jasnej Górze.

W pierwszej kolejności należy modlić się w tej intencji.  Pełna wiary modlitwa jest wielkim darem, jaki możemy złożyć Chrystusowi Królowi jak również jest niezbędna i konieczna do pozyskania łaski, o którą prosimy, którą jest Intronizacja. W rozpoczętym już Wielkim Poście ofiarujmy każdą modlitwę, post, Mszę świętą i Komunię Świętą, adorację Najświętszego Sakramentu, umartwienie, a nawet proste i skuteczne Akty Strzeliste, w intencji, aby Obraz Chrystusa Króla został wystawiony do publicznej czci, i aby doszło do Intronizacji.

Oprócz pełnej miłości modlitwy, apelujemy do Państwa, aby pisać listy do Ojców Paulinów, Arcybiskupa Ordynariusza Częstochowskiego, Księdza Prymas Polski, oraz Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.  Listy piszmy z serca, własnymi słowami, zawsze w duchu miłości.  Im więcej listów tym lepiej.  Można również zbierać podpisy, jako złącznik do listów kierowanych na Jasną Górę.   Jeśli są dla Państwa ważne losy Polski i świata, jeśli chcecie przyczynić się do tego, aby Chrystus Królował, dołączcie do tej akcji

Słuchaj – Radio Chrystusa Króla
Kongres Christianitas -------------------------------------------- Radio Chrystusa Króla
KTO JEST SUWERENEM W CHRZEŚCIJAŃSKIEJ POLSCE?
Na Chwałę Chrystusa Króla
Pomoc dla Radia

Program radiowy nadawany jest od poniedziałku do piątku. od godz 4 do 5 po południu. Wszystkie osoby pracujące przy jego tworzeniu to wolontariusze, poświęcający swój czas na przygotowanie materiałów, które Państwo możecie słuchać na naszej antenie. Niestety czas antenowy nie jest nam dany za darmo,dlatego zwracamy sie z gorącą prośbą o pomoc w utrzymaniu katolickiej audycji Radia Chrystusa Króla w świecie odejścia od Bożych Przykazań, w czasach wielkiego zamętu. W tej chwili mamy zniekształcony obraz rzeczywistości, w dużej części przez media, dlatego musimy wskazywać prawdę, ustami autorytetów, taki jest cel naszej audycji. Koszt miesięczny 1 godz. na falach radiowych wynosi 5 tys.dol. W każdym miesiącu staramy się tę kwotę pozyskać w różnej formie ( środki własne, darczyńcy, sponsorzy, ) My ze swojej strony staramy się pomóc wszystkim tym, którzy wspierają naszą audycję w formie ogłoszeń, lub reklamy. Jesteśmy wdzięczni każdemu kto nas wspiera nawet niewielką kwotą.Za każdy gest dobroci i zrozumienia będziemy bardzo wdzięczni - Bóg Zapłać.

Po więcej informacji możecie Państwo kontaktować się telefonicznie -

1 708 433 9095

(jeżeli nikt nie odbierze prosimy o pozostawienie wiadomości)

www.radiochrystusakrola.com

jezuschrystuskrolem@gmail.com

MOŻECIE TEŻ ZŁOŻYĆ DONACJĘ POPRZEZ PAYPAL

DLA BIZNESÓW

Właściciele biznesów którzy będą nas wspierać mogą liczyć z naszej strony na reklamowanie ich firmy i działalności. Organizujemy też wiele spotkań w Chicago z różnymi ciekawymi ludźmi, gdzie Państwo też będą mogli pokazać swoją firmę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami

1 708 433 9095

Wszystkim jesteśmy wdzięczni za pomoc

Bóg Zapłać

ABP Jan Pawel Lenga
O najważniejszym charyzmacie – ks. Piotr Glas
Piknik Radia Chrystusa Króla