OD 4 DO 5
PO POŁUDNIU

Viva Cristo Rey!

 

Organizujemy w dniach 24-25 luty (sobota i niedziela) wyjątkowe wydarzenie. Wydarzenie, które będzie spotkaniem całej naszej wspólnoty. Wydarzenie, które poprowadzi do rozważań różne strony, grupy, opcje. A wszystko pod opieką człowieka, który niesie orędzie pokoju i Zbawienia, orędzie ubogim i królom, orędzie walki i zwycięstwa. Tak, mój Drogi Czytelniku – Kongres Christianitas pod wodzą Chrystusa Króla. Wyjaśnijmy zatem, cóż to kryje się pod nazwą ,, Christianitas „. Jest to powstała w epoce Christianitas (tzw. średniowieczu) wspólnota duchowa, społeczna, kulturalna, gospodarcza i polityczna, oparta na Chrześcijaństwie (Katolicyzmie). Obejmowała ona cały system społeczeństwa – od najniższych do najwyższych warstw i podlegała Królowi królów – Jezusowi Chrystusowi.

Bóg obdarowuje nas tą niezwykłą łaską organizacji Kongresu wraz z portalem Isidorium ( www.isidorium.blogspot.com ), Wspólnotą Dzieci Bożych ( https://www.facebook.com/groups/1560371817591613/ ) i Radiem Chrystusa Króla z Chicago ( www.radiochrystusakrola.com ). Ten, który króluje w Niebie i na Ziemi również daje nam możliwość wspólnego spotkania, abyśmy byli jedno i abyśmy mogli wymienić swoje spojrzenia na różne kwestie, zaakcentować tematy, które od wielu lat leżą nam na sercu, jak i przeżyć niezapomniane chwile w Królewskim Mieście Krakowie. Każdy niech czuje się zaproszonym i niech poinformuje o tym wydarzeniu swych zaufanych przyjaciół, którzy również toczą codziennie walkę o dobro, prawdę i piękno, poszukując sprzymierzeńców pod sztandarem Najświętszej Panny Maryi, w tej walce z samym sobą, jak i również światem ciemności i braku nadzieji.

Ożywmy świat Dobrą Nowiną! Głośmy chwałę Trójjedynego Boga i miłość do Jego stworzenia. Głośmy zatem prawdę o, po prostu, rzeczywistości.

W załączniku przesyłam Państwu wstępny plan Kongresu.

Prosimy również o pomoc w organizacji wspólnego spotkania. Potrzebujemy bowiem ludzi do pomocy w transmisji na żywo, najlepiej z własnym sprzętem, do nawigacji uczestników w celu znalezienia dobrej oferty zakwaterowania i udzielenia ,, wskazówek drogowych „, możliwości własnego transportu dla innych. Proponujemy również wystąpienie w roli współorganizatora Kongresu Christianitas grupom, organizacjom i instytucjom, które chciałyby przyłączyć się do idei, wspomóc w jakiś sposób jej zrealizowanie i zaprezentować własne materiały, poglądy na dane tematy i wystąpić w roli prelegenta. W zamian oferujemy oczywiście promocję grupy i umożliwiamy podzielenie się z uczestnikami własnymi publikacjami.

Rejestracja, jak i zgłoszenie się do pomocy czy współorganizacji odbywały się będą poprzez wysyłanie wiadomości na adres: izydor427@gmail.com lub valdeusz1989@gmail.com

Pozdrawiamy serdecznie! Salve Maria!

 

PS: Rejestracja będzie trwała najkrócej do końca stycznia. Prosimy jednak o możliwie jak najszybszą decyzję ze względów organizacyjnych. Spotkajmy się!

Słuchaj – Radio Chrystusa Króla
Kongres Christianitas -------------------------------------------- Radio Chrystusa Króla
KTO JEST SUWERENEM W CHRZEŚCIJAŃSKIEJ POLSCE?
Na Chwałę Chrystusa Króla
Pomoc dla Radia

Program radiowy nadawany jest od poniedziałku do piątku. od godz 4 do 5 po południu. Wszystkie osoby pracujące przy jego tworzeniu to wolontariusze, poświęcający swój czas na przygotowanie materiałów, które Państwo możecie słuchać na naszej antenie. Niestety czas antenowy nie jest nam dany za darmo,dlatego zwracamy sie z gorącą prośbą o pomoc w utrzymaniu katolickiej audycji Radia Chrystusa Króla w świecie odejścia od Bożych Przykazań, w czasach wielkiego zamętu. W tej chwili mamy zniekształcony obraz rzeczywistości, w dużej części przez media, dlatego musimy wskazywać prawdę, ustami autorytetów, taki jest cel naszej audycji. Koszt miesięczny 1 godz. na falach radiowych wynosi 5 tys.dol. W każdym miesiącu staramy się tę kwotę pozyskać w różnej formie ( środki własne, darczyńcy, sponsorzy, ) My ze swojej strony staramy się pomóc wszystkim tym, którzy wspierają naszą audycję w formie ogłoszeń, lub reklamy. Jesteśmy wdzięczni każdemu kto nas wspiera nawet niewielką kwotą.Za każdy gest dobroci i zrozumienia będziemy bardzo wdzięczni - Bóg Zapłać.

Po więcej informacji możecie Państwo kontaktować się telefonicznie -

1 708 433 9095

(jeżeli nikt nie odbierze prosimy o pozostawienie wiadomości)

www.radiochrystusakrola.com

jezuschrystuskrolem@gmail.com

MOŻECIE TEŻ ZŁOŻYĆ DONACJĘ POPRZEZ PAYPAL

DLA BIZNESÓW

Właściciele biznesów którzy będą nas wspierać mogą liczyć z naszej strony na reklamowanie ich firmy i działalności. Organizujemy też wiele spotkań w Chicago z różnymi ciekawymi ludźmi, gdzie Państwo też będą mogli pokazać swoją firmę. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z nami

1 708 433 9095

Wszystkim jesteśmy wdzięczni za pomoc

Bóg Zapłać

ABP Jan Pawel Lenga
O najważniejszym charyzmacie – ks. Piotr Glas
Piknik Radia Chrystusa Króla